Poznaj nasz zespół.
To Oni tworzą Let's DENT.

Lekarze

  Tomek Piekarczyk

  Jestem lekarzem dentystą oraz właścicielem kliniki Let's DENT. Z zamiłowania leczę najmłodszych pacjentów, w czym upatruje swoją pasję.

  W swojej pracy kładę nacisk na innowacyjność oraz najwyższe standardy w dziedzinie stomatologii. Jestem osobą otwartą, zawsze gotową na nowe doświadczenia. Chętnie stawiam czoła wyzwaniom, które stanowią wciąż niezamknięty obszar w dziedzinie stomatologii dziecięcej.

  Każdy swój dzień rozpoczynam od treningu, a kończę rozpromienionym i zdrowym uśmiechem swoich pacjentów. W pracy nie tylko dbam o ich bezpieczeństwo, ale również o dobre warunki współpracy z ich rodzicami.

  W życiu prywatnym zajmuję się Lolą.

  Czytaj dalej

  Magdalena Kępisty

  Nazywam się Magda i jestem specjalistką ds. kompleksowej opieki stomatologicznej dla pacjentów w wieku rozwojowym. Najbardziej ekscytującym obszarem mojej pracy jest traumatologia zębów i przywracanie pięknego uśmiechu po urazach. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach, kursach i konferencjach.

  Zapracowana jako stomatolog, żywię również głębokie zainteresowanie Porozumieniem Bez Przemocy i komunikacją empatyczną, które staram się praktykować zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

  Kiedy mam czas wolny, najchętniej wędruję po górach, oddając się pięknu przyrody. Wieczory spędzam zanurzona w książce, lubię bowiem chłonąć wiedzę i podróżować za pomocą literackich światów. Joga i ruch w duchu 5 Rytmów są moim sekretem do odprężenia i relaksu.

  Czytaj dalej

  Magdalena Raczkiewicz

  Hej. Mam na imię Magda! Jestem stomatologiem specjalizującym się w pracy z dziećmi. 

  Moim celem jest sprawienie, aby najmłodsi pacjenci czuli się swobodnie i komfortowo na fotelu dentystycznym. Tworzę przyjazną atmosferę, w której buduję zaufanie i staram się pomóc w pokonaniu strachu. Mój kolorowy gabinet także pomaga w tym procesie. 

  Uwielbiam swoją pracę i cieszę się z uśmiechów moich pacjentów. W wolnych chwilach lubię spędzać czas na wycieczkach rowerowych i spacerach z moim ukochanym psem.

  Czytaj dalej

  Tatyana Gomma

  Nazywam się Tatyana.

  Jestem specjalistką zajmującą się leczeniem najmłodszych pacjentów. Podczas mojej pracy najważniejsze jest zapewnienie pacjentom komfortu podczas zabiegów oraz precyzyjne wykonanie pracy. Przywiązuję dużą wagę do edukacji rodziców, aby nauczyć ich jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej dziecka. Wierzę, że tylko poprzez współpracę możemy osiągnąć doskonałe wyniki. Największą satysfakcję odczuwam, gdy podczas wizyt kontrolnych mogę powiedzieć: "zęby zdrowe, higiena dobra, widzimy się za 6 miesięcy".

  Jestem absolwentką Kijowskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu studiów przeprowadziłam nostryfikację dyplomu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i odbyłam staż podyplomowy w Polsce.

  Czytaj dalej

  Maryla Tymczuk-Żywicka

  Witaj, nazywam się Maryla. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Moją pasją jest stomatologia dziecięca, którą odkryłam już podczas studiów. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

  Najważniejsze dla mnie jest budowanie zaufania u małych pacjentów i pomaganie im w pokonaniu strachu przed wizytą u dentysty. Szczególnie istotna jest profilaktyka oraz edukacja dzieci i rodziców na temat higieny jamy ustnej oraz właściwych nawyków żywieniowych. 

  W czasie wolnym aktywnie spędzam czas, jeżdżę konno oraz pływam.

  Czytaj dalej

  Katarzyna Kotucha

  Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

  Już w trakcie stażu odkryłam, że leczenie najmłodszych sprawia mi najwięcej radości i motywuje do rozwoju. Wierzę, że odpowiednie podejście do Małego Pacjenta ma ogromny wpływ na jego dalsze życie, dlatego nie brakuje mi empatii oraz cierpliwości.  Z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem podchodzę do każdego pacjenta starając się dobrać indywidualną metodę leczenia. 

  Największą satysfakcję z pracy z dziećmi sprawia mi widok Małych Pacjentów, którzy wracają do gabinetu pewni siebie, w obecności dentysty czują się swobodnie i bezpiecznie, a każdą wizytę traktują jako ciekawą przygodę. 

  Wolny czas najchętniej spędzam na lodowisku, gdzie trenuję hobbistycznie jazdę figurową. Prywatnie jestem wielbicielką wszystkich czworonogów.

  Czytaj dalej

  Aleksandra Szustkiewicz-Karoń

  Jestem Ola - specjalistka stomatologii dziecięcej. Według moich przyjaciół, rodziny i pacjentów to co mnie wyróżnia i definiuje to poczucie humoru.  

  Wszyscy wiedzą, kiedy jestem w gabinecie, bo mój głośny, zaraźliwy śmiech słychać nawet w poczekalni. Jestem miłośniczką kursów z zakresu stomatologii dziecięcej i noszenia wysokich szpilek. W wolnej chwili uwielbiam ćwiczyć na siłowni i biegać wyczynowo. 

  Przykładam ogromną wagę do edukacji dzieci i rodziców w zakresie higieny jamy ustnej, a gdy widzę, że stosują się do moich zaleceń, uwielbiam obdarowywać ich tatuażami i gabinetową biżuterią.

  Moją dużą zaletą jest cierpliwość i umiejętność porozumienia się zarówno z maluszkami, jak i wymagającymi przedszkolakami. 

  Nie jest tajemnicą, że mam ogromne doświadczenie w leczeniu urazów, co budzi podziw wśród moich małych pacjentów, którzy zawsze wychodzą z uśmiechem na twarzy.

  Czytaj dalej

  Agnieszka Baran

  Cześć! Jestem Agnieszka - stomatolog dziecięcy i pasjonatka protetyki. 

  Poza tym, uwielbiam spędzać czas w kuchni, eksperymentując z różnymi przepisami i piekąc pyszne ciasta. Cukiernictwo to dla mnie nie tylko praca, ale również fascynujące hobby. 

  Poza tym, moje zainteresowania obejmują motoryzację i podróże, a zwłaszcza kocham Włochy! Pracuję z wspaniałym zespołem, który sprawia, że czuję się naprawdę fantastycznie.

  Czytaj dalej

  Marta Niziołek

  Hej, mam na imię Marta. Urodziłam się w Kanadzie. Moje dwie pasje w życiu to stomatologia dziecięca i podróże. Dlatego postanowiłam połączyć je razem oferując swój czas i wykształcenie również na misjach stomatologicznych w Gwatemali.

  Posiadam umiejętności kliniczne w diagnostyce, leczeniu oraz profilaktyce chorób jamy ustnej u dzieci. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego pacjenta w zależności od wieku i potrzeb. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi i szybko wzbudzam ich zaufanie. Mój uśmiech, cierpliwość i poczucie humoru sprawiają, że mały pacjent czuje się komfortowo i przyjaźnie.

  Poza tym uwielbiam sport i prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Chętnie próbuję nowych rzeczy i poznaję nowych ludzi!

  Czytaj dalej

  Maciej Cichanowicz

  Chirurg szczękowo- twarzowy

  Czytaj dalej

  Dorota Żmuda

  dr. n med. specjalista ortodoncji

  Czytaj dalej

Higienistki i Asystentki stomatologiczne

  Karolina Waksmundzka

  Nazywam się Karolina i jestem higienistką stomatologiczną z 13-letnim doświadczeniem. 

  Moja specjalizacja to edukowanie dzieci i rodziców w zakresie profilaktyki jamy ustnej. Na co dzień zajmuje się indywidualną profilaktyką jamy ustnej dzieci oraz kobiet w ciąży. 

  Od 2016 roku jestem również instruktorką iTOP (Individually Trained Oral Prophylaxis), co pozwala mi prowadzić warsztaty dla studentów stomatologii, higienistek stomatologicznych oraz lekarzy dentystów.

  Poza pracą, moje zainteresowania obejmują filmy przyrodnicze i sporty wodne. Uwielbiam delektować się pięknem natury na ekranie i czerpać radość z aktywności na wodzie.

  Czytaj dalej

  Anastasiia Danko

  Witam, mam na imię Anastasiia i jestem higienistką stomatologiczną oraz instruktorką iTOP

  Moją codzienną pracą jest profilaktyka jamy ustnej u najmłodszych pacjentów. Moim głównym celem jest zapobieganie próchnicy poprzez skuteczne mycie zębów.

  Poza pracą, moje zainteresowania obejmują gimnastykę powietrzną, bieganie oraz podróże. Kocham koty i mieszkam z białym mruczącym futrzakiem.

  Czytaj dalej

  Katarzyna Hamarowicz

  Pozwólcie, że się przedstawię – jestem Kasia! 

  Jestem częścią zespołu Let's DENT od samego początku powstania kliniki. Związana z zawodem higienistki stomatologicznej od 13 lat, a pracę z dziećmi wykonuję z pasją od 6 lat. Zawsze mam uśmiech na twarzy, jestem wesoła, mam duże poczucie humoru i emanuję pozytywną energią, którą zarażam innych.

  Prywatnie jestem mamą trójki dzieci. Wykorzystuję swoje doświadczenie jako rodzic również w życiu zawodowym, prowadząc wizyty adaptacyjne dla najmłodszych pacjentów oraz dla tych starszych, którzy mieli nieprzyjemne doświadczenia na fotelu stomatologicznym. Czasami można mnie również spotkać asystującą lekarzowi.

  Mali pacjenci uwielbiają mnie za moje kreatywne pomysły i dobrą zabawę w gabinecie, a rodzice doceniają moje zaangażowanie w przygotowanie ich dzieci do przyszłej współpracy na fotelu stomatologicznym. Uważam, że najważniejsza jest edukacja rodziców dotycząca zdrowia zębów ich dzieci. 

  Poświęcam dużo uwagi profilaktyce w procesie leczenia.

  Poza pracą, moją pasją jest muzyka - uwielbiam chodzić na koncerty. Bardzo lubię również dobrą kuchnię i często spędzam czas na gotowaniu i pieczeniu. Odpręża mnie także dobre kino.

  Czytaj dalej

  Katarzyna Sosin-Waśko

  Mam na imię Kasia i jestem higienistką stomatologiczną w Let’s DENT. Na co dzień w pracy asystuję przy zabiegach w znieczuleniu ogólnym.

  Prowadzę również wizyty adaptacyjne, edukuję rodziców dzieci w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej oraz przygotowuję dzieci do pierwszych wizyt u stomatologa poprzez zabawę. 

  Prywatnie jestem mamą trzech uroczych dziewczynek - Wiktorii, Amelki i Julki. W wolnych chwilach lubię być aktywna, uwielbiam wycieczki górskie, jazdę na rowerze i rolkach. Lubię również gotować i piec ciasta, zawsze staram się wymyślić coś nowego.

  Jestem pogodną, wesołą osobą z dużym poczuciem humoru i mnóstwem energii. Kocham pracę z dziećmi, uwielbiam ich kreatywne pomysły i dobrą zabawę z nimi.

  Czytaj dalej

  Justyna Grzeszczak

  Dzieci towarzyszą mi na każdym etapie mojej zawodowej drogi. 

  W gabinecie staram się przybliżyć małym pacjentom pracę lekarza dentysty, odpowiadam na pytania dotyczące naszego magicznego sprzętu i stomatologicznych akcesoriów.

  Rozumiem, że każde dziecko jest inne. Podczas wizyty adaptacyjnej razem pokonujemy wszelkie "strachy" i obawy. Jeśli trzeba, wspólnie śpiewamy i tańczymy. Wszystko po to, aby każdy mały pacjent z radością otwierał usta, abyśmy mogli razem liczyć i malować ząbki.

  W czasie wolnym spędzam czas z rodziną. Gdy słońce świeci, zachęca mnie do biegania z dziećmi po działce lub jazdy na rolkach. Zimą najchętniej odpoczywam w domu, tworząc różnorodne prace plastyczne.

  Czytaj dalej

  Kinga Jasińska

  Jestem Kinga - to najbardziej przytulaśna ciocia w naszej klinice. Ponoć mój kojący głos potrafi uspokoić nawet bardzo zdenerwowanego pacjenta. 

  Doceniają mnie najbardziej wymagający pacjenci za moje czułe gesty i delikatne operowanie, na przykład przy użyciu ślinociągu. W wolnej chwili lubię spacerować oraz odpoczywać z dobrą książką - od romansów po kryminały. 

  Moja imponująca znajomość wszystkich bajek i piosenek pozwala mi na wspaniałą zabawę z każdym pacjentem. Jestem szybka jak błyskawica w podawaniu narzędzi stomatologicznych, a prywatnie cenię sobie powoli płynący czas na rozmowach w gronie najbliższych.

  Czytaj dalej

  Viktoryia Kamianetskaya

  Mam na imię Viktoryia i jestem absolwentką szkoły policealnej Gloker na kierunku asystentka stomatologiczna. 

  Uzyskałam solidne wykształcenie i zdobyłam cenne doświadczenie w pracy u boku stomatologów.

  Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną.

  Praca jako asystentka stomatologiczna daje mi ogromną satysfakcję i spełnienie.

  Czytaj dalej

Zespół anastezjologiczny

  Grzegorz Kilian

  Poznajmy się. Nazywam się Grzegorz i jestem anestezjologiem z 18-letnim doświadczeniem w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. 

  Oprócz mojej zawodowej działalności, interesuję się ogrodnictwem, muzyką popularną, polityką oraz turystyką górską. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas w ogrodzie oraz wybierać się na krótkie wypady w góry. W domu mieszkam z żoną, dwójką prawie dorosłych dzieci, psem, kotem i królikiem.

  Czytaj dalej

  Dariusz Fenikowski

  Jestem Darek, anestezjolog z wieloletnim doświadczeniem. Moje zainteresowania to żeglarstwo, ogrodnictwo i podróże. Uwielbiam spędzać czas na wodzie, dbać o rośliny i poznawać nowe miejsca. Praca jako anestezjolog pozwala mi pomagać pacjentom i zdobywać nowe doświadczenia. W wolnych chwilach relaksuję się na łonie natury, czerpiąc radość z moich pasji.

  Czytaj dalej

  Beata Tupta-Gola

  Jestem Beata. Od ponad trzydziestu lat pracuję jako pielęgniarka anestezjologiczna. W swojej pracy asystuję lekarzowi anestezjologowi podczas znieczulania zarówno dorosłych, jak i małych pacjentów.

  Prywatnie uwielbiam podróże - zarówno te bliskie, jak i dalekie. Lubię tańczyć i jeździć na rowerze. Mam również wspaniałą wnuczkę Oliwkę, którą już od pierwszego ząbka uczę korzystania ze szczoteczki.

  Czytaj dalej

  Jonasz Waśko

  Jestem Jonasz i jestem człowiekiem do zadań specjalnych - pielęgniarzem anestezjologicznym i ratownikiem medycznym w jednej osobie.

  Posiadam 14-letnie doświadczenie, głównie w pracy z dziećmi. Oprócz tego, zajmuję się również szkoleniem innych medyków. W życiu prywatnym, jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. 

  W wolnym czasie jestem miłośnikiem podróży, sportu i fanem Formuły 1. Moją cechą charakterystyczną jest dobry humor i nieszablonowość - to właśnie ja.

  Czytaj dalej

Administracja / Management

  Aldona Kondracka

  Nazywam się Aldona. Z wielką chęcią służę pomocą małym pacjentom i ich rodzicom. Moje doświadczenie w pracy z dziećmi jest obszerne, a moja cierpliwość i odpowiedzialność są nieodłącznymi cechami mojej osobowości. 

  W wolnym czasie uwielbiam podróżować, spacerować i grać w gry planszowe. Praca w gabinecie Let's DENT to dla mnie niezwykłe doświadczenie, które sprawia mi wiele radości.

  Czytaj dalej

  Małgorzata Setlak

  Mam na imię Małgosia i jestem absolwentką studiów geograficznych na Uniwersytecie Pedagogicznym. Pracuję w rejestracji w Let’s DENT praktycznie od samego początku. Moim priorytetem jest otaczanie troską dzieci i rodziców, jestem zawsze gotowa służyć pomocą. 

  Niezależnie od sytuacji, zawsze można na mnie liczyć, a mój uśmiech wprowadza pozytywną atmosferę wokół mnie. Nie boję się żadnej pracy, a w mojej głowie roi się od planów i marzeń, które staram się regularnie realizować.

  Największą przyjemność sprawiają mi podróże, włoska kuchnia oraz wszelkie formy aktywności fizycznej.

  Czytaj dalej

  Dagmara Krupińska

  Nazywam się Dagmara i charakteryzuje mnie otwarte i empatyczne podejście do ludzi. Zawsze staram się spojrzeć na każdą sytuację z perspektywy pacjenta i opiekuna, aby zapewnić im maksymalny komfort podczas pobytu w Let’s DENT.

  Moim celem jest spełnienie nawet najbardziej wymagających oczekiwań, które w innych miejscach wydają się niemożliwe do zrealizowania.

  W życiu prywatnym uwielbiam odrobinę szaleństwa. Zimą lubię szusować na nartach, a w cieplejszych miesiącach oddaję się przyjemności pływania na skuterze wodnym. Nie obawiam się także sportów ekstremalnych, ponieważ adrenalina towarzyszy mi na co dzień.

  Czytaj dalej

  Marcin Czajkowski

  Mam na imię Marcin, jestem managerem kliniki Let's DENT. Działam na tym polu od początku jej powstania. Jestem szczęśliwy, że udało nam się zgromadzić w jednym miejscu grupę wspaniałych, otwartych i uśmiechniętych ludzi, którzy codziennie wykorzystują swoją pozytywną energię w naszej pracy.

  Kocham podróże, zarówno te dalekie, jak i te bliższe. Ostatnio zakochałem się w Hiszpanii i rozpocząłem naukę tego pięknego języka. Interesuję się polityką, natomiast muzyka i taniec to moje pasje, które dodają mi radości i równowagi w życiu.

  Czytaj dalej